Олег Даниленко


Працює в театрі з 1989 року після закінчення Дніпропетровського театрального училища. Актор вищої категорії. Дипломант Міжнародного театрального фестивалю «Бєлая Вєжа-97» у номінації «Краща чоловіча роль» (вистава «Казка-ланцюжок»). Серед ролей: Солдатик («Стійкий олов’яний солдатик”, Вс. Данилевич за казкою Х. К. Андерсена), Корж («На Івана Купала», Я. Стельмах за однойменним оповіданням М. Гоголя), Кіт («Кіт у чоботях», С. Прокоф’єва, Г. Сапгір), Вінні-Пух («Вінні-Пух і всі, всі, всі»,  О. Мілн), Вірне Серце («Бджілка», Вс. Данилевич за мотивами новели Анатоля Франса).

Олег Даниленко:

«Народився 9 липня 1966 року. Закінчив Дніпропетровське театральне училище. Працюю актором вищої категорії у Волинському академічному обласному театрі ляльок.

Улюблені режисери: Валерій Бугайов, Борис Азаров, Сергій Єфремов.

Улюблені художники: Микола Сапожніков, Віктор Нікітін, Василь Безуля.

Улюблені критики: Борис Голдовський, Юлія Пятецька. Задушевні друзі (від слова «задушити»): Олексій Лялявський, Ярослав Грушецький, Сергій Столяров.

Автор статті про лялькарів-невдах: «Колеги-лялькарі! Як ви чудово співаєте, танцюєте, стрибаєте та б’єте чечітку. Вам би ляльку в руки - Ціни б вам не було. З піснями і танцями Повз ляльок».