Директор-художній керівник театру

  З серпня 2022 року виконує обов'язки директора - художнього керівника Волинського академічного обласного театру ляльок Каліщук Микола Петрович, який з 1989 року працював на посаді заступника директора.

 До цього, з часу створення театру, майже 47 років його незмінним керівником був Поштарук Данило Андрійович - театрознавець, режисер, актор,  заслужений діяч мистецтв України, заслужений діяч культури Польщі, лауреат премій імені М. Садовського та П. Саксаганського Національної спілки театральних діячів України, "Галицька Мельпомена" Львівського міжобласного відділення Спілки; кавалер ордена України «За заслуги» 3-го ступеня та Срібного Хреста Заслуг перед Республікою Польща. Нагороджений почесною відзнакою  "За утвердження позитивного образу України у світі" Європейського центру Міжнародного проекту професійно-культурних обмінів.

Творчу діяльність розпочав актором у драматичному театрі, де зіграв понад 40 ролей. У 1975 році заснував Волинський театр ляльок із того часу до сьогодні є  його незмінним директором та художнім керівником. Поставив 20 вистав, опублікував понад 20 рецензій. У 1983 році заснував перший Всеукраїнський фестиваль театрів ляльок, який проходив у Луцьку до 1989 року, а з 1993 спільно з Президентом УНІМА Хенріком Юрковським започаткував Міжнародний фестиваль «Різдвяна містерія» та науковий симпозіум «Традиції різдвяної драми в театрі ляльок». У 2013 р. упорядкував і видав двомовну (українська і англійська) книгу "Різдвяна містерія" матеріалів наукового симпозіуму, рекомендовану до друку Вченою радою Національного Центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса.