Увага! Оголошення!

Волинський академічний обласний театр ляльок оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

 

- артист-ляльковод;

 

- художник-оформлювач ігрових ляльок.

 

 

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

 

 

 

на посаду артиста-ляльковода - повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності, виконання ролей у виставах, володіння технікою ляльковедення;

 

 

на посаду художника-оформлювача ігрових ляльок – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

 

 

Документи для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад приймаються протягом 18-ти днів з часу оприлюднення оголошення (29.01.2019р.) - до 15 лютого 2019 року.

 

Перелік документів для подачі заявки на участь у конкурсі:

 

-         заява про участь у конкурсі у довільній формі;

 

-         особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;

 

-         копія документа, що посвідчує особу;

 

-         витяг з трудової книжки (за наявності);

 

-         копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

 

-         резюме.

 

 

Адреса, за якою подаються документи: м.Луцьк, вул.Кривий Вал, 18.    Контактний телефон: (0332) 72-31-63.   E-mail: lutsktpuppet@ukrpost.ua

 

 

Конкурс відбудеться 21 лютого 2019 року в приміщенні Волинського академічного обласного театру ляльок (м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 18). Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.

 

 

Витрати конкурсантів на проїзд, оренду житла не повертаються. При прийомі на роботу житло не надається. Форма працевлаштування – контрактна.